• صرافی آنلاین
  • صرافی آنلاین
  • صرافی آنلاین
  • صرافی آنلاین
  • صرافی آنلاین

خرید بلیط پروازهای خارجی بی واسطه

ارزان پرواز کنید!
خیلی از افراد پیش از سفرهای خارجی برای کاهش هزینه‌های سفر چرتکه می‌اندازند و در این میان معمولا هزینه بلیط هواپیما یکی از اصلی‌ترین فاکتورهایی است که به چشم می‌آید، هزینه‌ای که معمولا کم نیست و بدتر اینکه به نظر می‌رسدامکانی برای کاهش آن نیز وجود ندارد. برای تهیه بلیط باید به سراغ آژانس‌های مسافرتی رفت و امکانی برای تهیه مستقیم بلیط وجود ندارد و از طرف دیگر قیمت بسیاری از خطوط هوایی هم بالا است. همه این‌ها مشکلات مهمی است اما راه‌ حل ساده و مطمئنی برای آن‌ها وجود دارد تا جایی که شاید باور نکنید می‌توانید مناسب‌ترین بلیط خطوط هوایی بین‌المللی را در منزل خود در ایران خریداری کنید، امری که درنهایت به کاهش قابل‌ توجه هزینه سفرهای خارحی منجرمی‌شود.

خطوط هوایی ارزان قیمت ، راه‌ حلی برای کاهش هزینه‌ها

پرواز با هواپیما مدت‌ها به عنوان یک سفر لوکس و گران‌قیمت شناخته می‌شد اما درسال‌های اخیر و به دنبال افزایش تقاضا برای سفر با هواپیما و گسترش مراودات تجاری میان کشورهای مختلف، با تاسیس شرکت‌های هواپیمایی جدیدی با عنوان خطوط هوایی اقتصادی یا ارزان قیمت، این تصور به‌ طور کلی تغییر کرده است. دراین خطوط هوایی هدف آن است که با حفظ کیفیت قابل‌ قبول و رفاه مسافرین، هزینه سفر به کمترین میزان خود کاهش پیدا کند و به این ترتیب مسافرین می‌توانند با اطمینان از ایمنی پرواز، از بخشی از سرویس‌هایی که درطول پرواز به آن‌ها ارائه می‌شود چشم‌ پوشی کنند و در عوض هزینه سفر هوایی خود را به شکل قابل‌ ملاحظه‌ای کاهش دهند. به‌عنوان‌ مثال در این پروازها غذابه‌ صورت عمومی سرو نمی‌شود اما می‌توانید در طی پرواز با پرداخت هزینه غذا را سفارش دهید هر چند قطعا در یک پرواز دو ساعته آن‌قدر گرسنه نخواهید شد که نیازی به غذا داشته باشید
مسئله مهم در این پروازها، توجه به ایمنی است چرا که ارزان‌تر بودن بلیط این پروازها به‌ هیچ‌ عنوان به معنای کاهش ایمنی پرواز نیست و اصول ایمنی در این پروازها مطابق تمامی خطوط هوایی دیگر رعایت می‌شود چرا که در غیر این صورت اجازه فرود در فرودگاه‌های کشورهای پیشرفته را نخواهند داشت. از سوی دیگر هواپیماهای مورد استفاده در این خطوط هوایی نیز به‌ هیچ‌ عنوان هواپیماهای قدیمی یا خارج از رده نیستند بلکه برعکس معمولا این خطوط هوایی تلاش می‌کنند بهترین و جدیدترین هواپیماها راخریداری کنند چرا که هزینه نگهداری یک هواپیمای نو بسیار کمتر از هزینه نگهداری یک هواپیمای قدیمی است و به این ترتیب می‌توان با خرید یک هواپیمای نو در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرد.
در نهایت این خطوط هوایی افزایش تعدادمشتریان را به افزایش سود به دست آمده از هر مشتری ترجیح می‌دهند و تلاش می‌کنند با بالا بردن تعداد مسافرین خود، با وجود هزینه‌های کم، سود مناسبی به دست آورد و افزایش تعداد آن‌ها می‌تواند نشانه‌ای از موفقیت این خطوط هوایی باشد. بد نیست بدانید این خطوط هوایی به‌ هیچ‌عنوان مربوط به کشورهای در حال‌ توسعه یا جهان سومی نیستند بلکه تعدادی از بزرگ‌ترین خطوط هوایی اقتصادی جهان در آمریکا، اروپا و آسیا فعالیت می‌کنند این نشان می‌دهد این خطوط هوایی تا چه حد در کسب‌ و کار خود موفق بوده‌اند.

بلیط ها را مستقیم بخرید تا ارزان‌تر سفر کنید!

خیلی از ما در زمان سفر بلیط پروازها را از آژانس‌های مسافرتی می‌خریم چرا که معتقدیم خرید بلیط از آژانس‌ها ارزان‌تر و البته بی‌ دردسرتر است. در زمینه قیمت ارزان‌تر بلیط باید بدانید تنها بلیط‌ هایی که به‌صورت چارتری از سوی آژانس‌ها عرضه می‌شود ارزان‌تر از بلیط های عادی است که البته این بلیط ها قابلیت کنسلی ندارد و در سایر موارد معمولا خرید بلیط مستقیم از شرکت‌های هوایی می‌تواند مقرون‌ به‌ صرفه باشد. از سوی دیگر شاید عده‌ای معتقد باشند خرید بلیط مستقیم پروازهای خارجی فرآیندی پردردسر است و بدتر اینکه برای خرید بلیط از خطوط هوایی که در ایران نمایندگی ندارند نمی‌توان کاری کرد.همه این مشکلات حل شده است چرا که صرافی آنلاین امکان خرید بلیط مستقیم از خطوط هوایی جهان را در ایران فراهم کرده و به این ترتیب می‌توانید از منزل خود و تنها با داشتن یکی از کارت های عضو شتاب، بلیط تعدادی از برترین خطوط هوایی جهان را مستقیم خریداری کنید که در میان آن‌ها نام خطوط هوایی AirAsia (خط هوایی اقتصادی آسیا)، EasyJet (خط هوایی اقتصادی اروپا) و Pegasus (خط هوایی اقتصادی ترکیه) نیز به چشم می‌خورد. به این ترتیب می‌توانید به راحتی نسبت به خرید بلیط مستقیم از این خطوط هوایی و برنامه‌ریزی سفر خود اقدام کنید، امری که قطعا تاثیر زیادی در مدیریت هزینه‌های سفر دارد.
پس چمدان‌ها را ببندید، به صرافی آنلاین سر بزنید و از سفر خود با کمترین هزینه لذت ببرید..

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

  • نظری ارسال نشده است

پسندها

  • نظری ارسال نشده است

کلیه حقوق این سایت متعلق به صرافی آنلاین میباشد.طراحی سایت توسط جهان وب