• صرافی آنلاین
  • صرافی آنلاین
  • صرافی آنلاین
  • صرافی آنلاین
  • صرافی آنلاین

پرداخت های مهاجرتی

پرداختهای مهاجرتی سفارت امریکا
تعیین وقت سفارت آمریکا (MRV Fee)
توجه: از تاریخ ۲۵ آگوست ۲۰۱۴ ورودبه حساب کاربری در سایت سفارت آمریکا در دبی از طریق نام کاربری (Email) ورمز عبور (Password) امکان پذیر هست.

پرداخت هزینه وقت سفارت امریکا MRV برای دریافت ویزای آمریکا، متقاضیان ایرانی معمولاً ازنزدیکترین سفارتخانه و یا کنسولگری ایالات متحده ، یعنی یکی از سفارتخانه ها در کشورهای همسایه ، وقت قبلی گرفته و هزینه درخواست ویزا را پرداخت میکنند. از تاریخ اول ژانویه ۲۰۱۳ به بعد کلیه متقاضیان ویزاهای غیر مهاجرتی (اعم از توریستی ِ دانشجویی) باید قبل از تعیین وقت مصاحبه اقدام به ایجادحساب کاربری در سایت سفارت مورد نظرشان و واریز وجه ۱۶۰ دلار سفارت کرده باشند. قابل ذکر است که پرداخت هزینه این کار توسط کردیت کارت بین المللی ویزا کارت یا مستر کارت صورت میگیرد و این وجه غیرقابل استرداد است.


فقط متقاضیان ویزا دارای وقت تعیین شده از طریق تقویم تعیین وقت مصاحبه ویزا غیر مهاجرتی ایرانیان اجازه دارند وارد کنسولگری شوند. برای تعیین وقت،اطلاعات زیر لازم است: نام و نام خانوادگی (دقیقاً مطابق آنچه در گذرنامه درج شده است)، شماره گذرنامه، تابعیت، تاریخ مورد نظر برای مصاحبه (بین ۳ و۴ ماه قبل از تاریخ مسافرت مورد نظر)، سویس نامبر (برای ویزای دانشجویی)،شماره بارکُد که در صفحه تأییدیه فرم DS 160 مشاهده می شود، شماره تلفن ونشانی پست الکترونیکی.
اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت هزینه وقت سفارت امریکا MRV
نام کاربری و رمز عبور برای ورود به اکانت شما در سایت سفارت (در مورد سفارت در دبی)
کشور و شهر محل سفارت
شماره گذرنامه
تاریخ تولد (طبق گذرنامه)
تابعیت
نوع ویزا (F1,F2,J1,J2…)
وقت دلخواه برای حضور در سفارت (به میلادی)
شماره بارکُد که در صفحه تأییدیه فرم DS 160 مشاهده می شود
شماره تلفن و نشانی پست الکترونیکی
پرداختهای مهاجرتی سویس

پرداخت SEVIS FEE
هزینه سویس ویزای آمریکا SEVIS FEE که به I-901 Fee هم مشهور است را کسانی باید بپردازند که متقاضی ویزای F,M,J آمریکا هستند. مبلغ پرداختی برای هزینه SEVIS FEE معادل ۲۰۰ دلار آمریکا و ۱۸۰ دلار آمریکا بسته به نوع ویزا می باشد که صرف نظر از محل سفارت‌ بایستی پیش از حضور در سفارت پرداخته شود. سویس فی غیرقابل استرداد (Non-Refundable) هست و قابل انتقال به شخص دیگر نمی باشد. مبلغ مذکور جدا از ۱۶۰ دلاری است که برای مصاحبه (مطابق با محل سفارت) می‌پردازید. ضمناً هزینه SEVIS FEE به مدت یک سال از زمان پرداخت معتبر است.

بهترین راه برای پرداخت هزینه سویس فی بصورت آنلاین از طریق کارت اعتباری و یا دبیت کارت های بین‌المللی است .
پرداخت این هزینه در این سایت انجام می شود و برای پرداخت هزینه SEVIS نیاز هست اطلاعات ذیل بدقت برای ما ارسال شود.

اطلاعات مورد نیاز پرداخت هزینه سویس ویزای آمریکا

نام خانوادگی به انگلیسی
نام به انگلیسی
شماره سویس
تاریخ تولد به میلادی
آدرس پستی
شهر به انگلیسی
کشور به انگلیسی
کدپستی
جنسیت
شهر محل تولد
کشور محل تولد
کشور محل اقامت
کد دانشگاه (برای ویزای نوع F)
دسته و شماره برنامه تبادلی (برای ویزای نوع J)
شماره گذرنامه (در صورتی که موجود باشد)
پرداختهای مهاجرتی سفارت کانادا

اپلیکیشن فی سفارت کانادا (MyCIC)

هزینه پرداخت هزینه اپلیکیشن فی سفارت کانادا (MyCIC) یا همان هزینه درخواست اقامت موقت کانادا (TemporaryResident Visa) بسته به نوع ویزا می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال هزینه ویزای دانشجویی برابر با ۲۳۵ دلار کانادا شامل ۱۵۰ دلار کانادا به علاوه ۸۵ دلار کانادا هزینه بیومتریک (اثر انگشت و عکس) می باشد. اقدام آنلاین برای درخواست صدور ویزای کانادا امکانی است که مهاجرت کانادا از سال۲۰۱۲ ایجاد نموده است. از آنجا که مراحل بررسی مدارک برای صدور ویزا ازطریق آنلاین بسیار سریع تر انجام می شود، این روش نسبت به روش پستی ارسال مدارک به سفارت کانادا و یا تحویل حضوری مدارک ارجحیت دارد. مزیت دیگراقدام آنلاین برای صدور ویزای کانادا پرداخت آن می باشد که صرافی آنلاین به راحتی با کارت اعتباری به صورت آنلاین می تواند پرداخت کند .
اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت هزینه درخواست اقامت موقت کانادا
نام کاربری User ID و کلمه عبور Password برای ورود به اکانت شما
ذکر ۴ پرسش امنیتی به همراه پاسخ های شما
نام و نام خانوادگی انگلیسی مطابق با گذرنامه

پرداختهای مهاجرتی پرداخت هزینه های ویزای گرجستان

پرداخت هزینه ویزای گرجستان

دریافت ویزا برای کشور گرجستان(Georgia) به صورت الکترونیکی (e-visa) و بدون نیاز به مراجعه به سفارتخانه این کشور انجام می شود. شما می توانید برای صدور ویزای گرجستان به وب سایت صدور ویزای الکترونیکی وزارت خارجه گرجستان مراجعه کنید.

Georgia-visa-fee
پس از ثبت نام در سایت ویزا گرجستان و تکمیل فرم های مربوطه ، به قسمت پرداخت آنلاین هزینه ویزای گرجستان می رسید که از طریق ویزا کارت (Visa Card) یا مستر کارت (Master Card) ویزای خود را به صورت الکترونیکی دریافت کنید و پس از پرینت کردن آن در هنگام ورود به گرجستان صفحه پرینت شده را ارائه دهید.
هزینه ویزای گرجستان برای هر نفر برابر با 20.5 دلار آمریکا است که 20 دلار آن هزینه خود ویزا و 0.5 دلار آن مربوط به 2 درصد هزینه خدمات بانکی گرجستان است که بایستی پرداخت کنید.

نکاتی مهم هنگام پرداخت هزینه ویزای گرجستان :

شما می توانید از طریق فرم ثبت سفارش همین صفحه پرداخت هزینه ویزای گرجستان خود را توسط صرافی آنلاین انجام دهید که مورد دوم یعنی پرداخت توسط گروه ما برای شما صرفه اقتصادی دارد !
ایمیل تائیدیه ثبت درخواست ویزا که پس از ثبت نام در سایت برای متقاضی فرستاده می شود، تنها به مدت یکساعت معتبر است و ظرف یک ساعت فرد بایستی اقدام به تائید ایمیل نماید. درغیر این صورت Application لغو و کلیه پروسه Apply ویزای الکترونیکی مجددا بایستی انجام شود.
بعد از تائید ایمیل، یک ایمیل دیگر به ایمیل آدرس شما ارسال می شود و شما بایستی حداکثر ظرف ۵ ساعت بعد از دریافت این ایمیل، اقدام به پرداخت هزینه ویزا از طریق Master card یا Visa cardنمایید. اگر در مدت ۵ ساعت پرداخت را انجام ندهید، Application شما کنسل خواهد شد. در این صورت لازم است دوباره تمام فرآیند اقدام جهت دریافت ویزارا انجام دهید.
هزینه ویزای گرجستان قابل برگشت (Refundable) نمی باشد.
پرداختهای مهاجرتی پرداخت اقامت دانمارک

پرداخت هزینه اقامت (گرین کارت) دانمارک

پرداخت آنلاین هزینه درخواست ویزای اقامت (گرین کارت) دانمارک
به منظور درخواست ویزای اقامت دانمارک residence permit باید هزینه ای را به صورت آنلاین پرداخت نمود که میزان آن بسته به نوع ویزا متغیر است. پیش ازپرداخت متقاضی باید شناسه پرونده Case Order ID ایجاد نماید. ایجاد CaseOrder ID و پرداخت هزینه اپلیکیشن از طریق لینک قابل انجام می باشد. برای دریافت Case Order ID پس از انتخاب نوع پرونده، اطلاعات شخصی خود را شامل نام و نام خانوادگی و شماره پاسپورت ذکر و Case Order ID مورد نیاز برای پرداخت هزینه اپلیکیشن را دریافت نمایید. در ضمن، با وارد نمودن ایمیل این شماره به آدرس الکترونیکی شما نیز ارسال می شود. پس از دریافت Case OrderID می توانید مستقیما به صفحه پرداخت رفته و هزینه را به صورت آنلاین بپردازید و یا آنکه پرداخت را در زمان دیگری انجام دهید. دقت نمایید که قبل از سابمیت درخواست خود این هزینه باید پرداخت شود، در غیر این صورت درخواست شما پذیرفته نمی شود.

هزینه درخواست ویزای اقامت دانمارک رابا کارت های معتبر بین المللی مانند ویزا و مسترکارت (Visa andMasterCard) می توان انجام داد. پس از پرداخت هزینه درخواست ویزای اقامت دانمارک، رسیدی الکترونیکی صادر می شود که باید از این رسید پرینت تهیه نموده و به هنگام ارائه مدارک به سفارت تحویل دهید.
اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت هزینه درخواست ویزای اقامت دانمارک
ذکر Case Order ID برای ورود به صفحه پرداخت و یا لینک پرداخت که از طریق ایمیل دریافت نموده اید
مبلغ نهایی ارز به کرون دانمارک با احتساب مالیات
پست الکترونیکی متقاضی برای ارسال رسید پرداخت
نام و نام خانوادگی متقاضی به انگلیسی
با توجه به پیچیدگی محاسبه مبلغ قابل پرداخت ریالی و اضافه شدن مبالغ متفاوت برای انواع مختلف ویزای اقامت دانمارک، جهت محاسبه مبلغ قابل پرداخت ریالی لازم است ابتدا با شماره تلفن های ما تماس حاصل کنید تا ما نحوه محاسبه مبلغ ریالی را تلفنی به شما اطلاع دهیم.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

  • نظری ارسال نشده است

پسندها

  • نظری ارسال نشده است

کلیه حقوق این سایت متعلق به صرافی آنلاین میباشد.طراحی سایت توسط جهان وب