• صرافی آنلاین
  • صرافی آنلاین
  • صرافی آنلاین
  • صرافی آنلاین
  • صرافی آنلاین

پرداخت های مهاجرتی


پرداختهای مهاجرتی پرداخت هزینه های ویزای گرجستان

دریافت ویزا برای کشور گرجستان(Georgia) به صورت الکترونیکی (e-visa) و بدون نیاز به مراجعه به سفارتخانه این کشور انجام می شود. شما می توانید برای صدور ویزای گرجستان به وب سایت صدور ویزای الکترونیکی وزارت خارجه گرجستان مراجعه کنید.
Georgia-visa-fee
پس از ثبت نام در سایت ویزا گرجستان و تکمیل فرم های مربوطه ، به قسمت پرداخت آنلاین هزینه ویزای گرجستان می رسید که از طریق ویزا کارت (Visa Card) یا مستر کارت (Master Card) ویزای خود را به صورت الکترونیکی دریافت کنید و پس از پرینت کردن آن در هنگام ورود به گرجستان صفحه پرینت شده را ارائه دهید.

هزینه ویزای گرجستان برای هر نفر برابر با 20.5 دلار آمریکا است که 20 دلار آن هزینه خود ویزا و 0.5 دلار آن مربوط به 2 درصد هزینه خدمات بانکی گرجستان است که بایستی پرداخت کنید.

نکاتی مهم هنگام پرداخت هزینه ویزای گرجستان :
پرداختهای مهاجرتی ویزای استرالیا
پرداخت هزینه سفارت استرالیا در ImmiAccount
برای ورود به کشوراسترالیا با توجه به دلیل شما برای ورود به این کشور، انواع مختلفی از ویزا وجود دارد اما با توجه به این که ایرانی های غالبا برای مقاصد تحصیلی یاتوریستی وارد این کشور می شوند این دو نوع ویزا بیش از دیگر انواع ویزای استرالیا مورد استفاده ایرانی ها قرار می گیرد.

یک . ویزای توریستی (Subclass 600):
این ویزا به متقاضی اجازه می‌دهد برای مدت کوتاه به منظور گردش و تفریح،تجارت، دیدار از بستگان و آشنایان و یا حتی گذراندن دوره‌ تحصیلی کوتاه مدت به استرالیا سفر کند. این ویزا برای اقامت سه ماهه، شش ماهه و ۱۲ ماهه صادر می شود.
دو . ویزای تحصیلی:
متقاضیان ادامه تحصیل درمقاطع تحصیلی عالی در استرالیا می توانند از طریق این ویزا به این کشور سفرکنند. اطلاعات بیشتر مربوط به این نوع ویزا را می توانید از صفحه مربوطه در سایت سازمان مهاجرت استرالیا مشاهده کنید.

برای مشاهده مبالغ مربوط به دیگر انواع ویزای استرالیا می توانید به اینجا مراجعه نمایید.

برای تقاضای ویزای استرالیا ابتدا در سایت سفارت یک حساب کاربری ایجاد کنید .ارسال درخواست به صورت آنلاین در ImmiAccount ارزان تر از روش حضوری و یاپست مدارک می باشد.

جهت پرداخت لازم است تا مرحله پرداخت با مستر کارت یا ویزا کارت پیش روید. سپس برای پرداخت از دو روش می توانید استفاده کنید:

یک . خرید ویزا کارت و پرداخت توسط خود شما
دو . ثبت سفارش پرداخت در وب سایت صرافی آنلاین (پر کردن فرم همین صفحه)

آدرس سفارت استرالیا در ایران : خیابان خالداسلامبولی،خیابان بیست و سوم،شماره ۱۳

آدرس وب سایت سفارت استرالیا در ایران : http://iran.embassy.gov.au

pay-visa-fee-immiaccount-australia

هزینه های صدور ویزا:
هزینه صدور ویزای استرالیا به طور مرتب تغییر می کند. از این رو معیار دریافت هزینه ویزا توسط سفارت استرالیا روزی است که پروسه لاج کردن به جریان بیفتدو اگر از زمان لاج کردن (lodge – اپلای اپلیکیشن) تا شروع این پروسه قیمت افزایش یابد، هزینه ویزا با قیمت جدید خواهد بود. در حال حاضر برای صدورویزای توریستی باید ۱۳۵ دلار استرالیا و برای ویزای تحصیلی ۵۵۰ دلاراسترالیا پرداخت کنید.

اطلاعات مورد نیاز برای پرداخت آنلاین هزینه سفارت استرالیا

نام کاربری برای ورود به ImmiAccount
رمز عبور برای ورود به ImmiAccount
ذکر مبلغ قابل پرداخت به دلار استرالیا
نام و نام خانوادگی متقاضی اصلی (طبق پاسپورت)
شما می توانید از طریق فرم ثبت سفارش همین صفحه پرداخت هزینه ویزای گرجستان خود را توسط صرافی آنلاین انجام دهید که مورد دوم یعنی پرداخت توسط گروه ما برای شما صرفه اقتصادی دارد !
ایمیل تائیدیه ثبت درخواست ویزا که پس از ثبت نام در سایت برای متقاضی فرستاده می شود، تنها به مدت یکساعت معتبر است و ظرف یک ساعت فرد بایستی اقدام به تائید ایمیل نماید. درغیر این صورت Application لغو و کلیه پروسه Apply ویزای الکترونیکی مجددا بایستی انجام شود.
بعد از تائید ایمیل، یک ایمیل دیگر به ایمیل آدرس شما ارسال می شود و شما بایستی حداکثر ظرف ۵ ساعت بعد از دریافت این ایمیل، اقدام به پرداخت هزینه ویزا از طریق Master card یا Visa cardنمایید. اگر در مدت ۵ ساعت پرداخت را انجام ندهید، Application شما کنسل خواهد شد. در این صورت لازم است دوباره تمام فرآیند اقدام جهت دریافت ویزارا انجام دهید.
هزینه ویزای گرجستان قابل برگشت (Refundable) نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

  • نظری ارسال نشده است

پسندها

  • نظری ارسال نشده است

کلیه حقوق این سایت متعلق به صرافی آنلاین میباشد.طراحی سایت توسط جهان وب