لغو کردن بلیط و تغییر زمان پرواز خارجی

اگر پس از رزرو بلیط هواپیما به دلایل مختلف قصد لغو کردن یا تغییر زمان پرواز را دارید، نکاتی را که در ادامه ذکر شده مطالعه نموده و سپس فرم انتهای صفحه را جهت ثبت سفارش کنسلی یا تغییر زمان پرواز خود پر نمائید.

صرافی آنلاین

برای تغییر زمان پرواز، سایت خریداری شده مطرح نیست و تمامی سایت‌ها را شامل می‌شود.

سایت CheapOair برای کنسل کردن بلیط، هزینه جداگانه‌ای دریافت می‌کند که به طور متوسط 150 دلار می‌باشد. رقم دقیق این هزینه بعد از تماس با مسئولین CheapOair مشخص می‌شود و ممکن است بیشتر یا کمتر از 150 دلار باشد. در صورتی که کمتر باشد، ما به التفاوت این مبلغ به حساب شما بازگردانده و در صورت بیشتر شدن هزینه می‌بایست مجددا افزایش اعتبار دهید. این هزینه برای تغییر زمان پرواز به صورت علی‌الحساب 200 دلار می‌باشد.

نکته: پس از ثبت سفارش خود جهت کنسلی یا تغییر زمان، برای جلوگیری از تاخیر در انجام سفارش خود، برای تماس احتمالی حتما در دسترس باشید.

هیچ تضمینی در قبال اینکه بلیط شما حتما کنسل شود، وجود ندارد و ممکن است درخواست کنسلی شما توسط CheapOair و یا Airline شما رد شود. در صورت رد درخواست، هزینه پرداخت شده برای کنسلی یا تغییر زمان بازگردانده می‌شود.

در کنسلی بلیط، بازگشت پول (Refund) ممکن است تا 6 هفته به طول بیانجامد.

پس از کنسل شدن بلیط توسط کارشناس CheapOair مبلغی که قرار است ریفاند گردد، اعلام می‌شود، بعد از آن ممکن است علی‌ رغم اعلام سایت، تمام یا بخشی از این مبلغ به حساب ما بازگردد و یا ممکن است CheapOair هزینه‌ی اولیه‌ی خود را ریفاند نکند. میزان دقیق مبلغ ریفاند شده صرفا بعد از واریز پول به حساب ما و دریافت گردش حساب از بانک صادر کننده‌ی کارت امکان پذیر است.

توجه داشته باشید که هرچه به زمان پرواز خریداری شده نزدیک‌تر شوید، هزینه‌‌های کنسلی یا تغییر زمان بیشتر می‌شود و امکان پیدا کردن بلیط جایگزین نیز به همان نسبت ممکن است کمتر شود. بنابراین اگر در ساعات اولیه پس از خرید بلیط، به دلایلی که برای شما پیش می‌آید، پرواز خود را کنسل کنید، حتی ممکن است بدون هزینه و با بازگشت کامل پول بلیط این کار صورت گیرد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

  • نظری ارسال نشده است

پسندها

  • نظری ارسال نشده است